biz-kimiz-443

Ana Sayfa  »  Biz Kimiz   »  Hakkımızda


Hakkımızda

.

2001 yılında Altyapı sektörüne giriş yapan AYNA İNŞAAT,  Altyapı, Üstyapı, Çevre Düzenleme, Asfaltlama, Fiber Kablo Hat Kontrol ve Fiber Kablo Çekimi işlerini yaparak, işlerinin teslimatını zamanında ve güven içinde yapmaktadır.

Firmamız teknolojiyi günü gününe takip eden, konusunda tecrübeli deneyimli teknik kadromuz, geniş makine parkımız ile her türlü altyapı işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Altyapı, Üstyapı, Çevre Düzenleme, Asfaltlama, Fiber Kablo Hat Kontrol ve Fiber Kablo Çekimi işlerinde başarı sağlamış ve sürekli ilerleme kaydetmiştir. Altyapı sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat, Çevre Düzenleme ve İnşaat işlerinin hızlı bir şekilde yapılması için makine parkını, çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilemekteyiz.

Yeryüzünde insana ve insan yaşamına verilen önem arttıkça, diğer iş kollarında olduğu gibi inşaat sektöründe de yüksek teknoloji, uzmanlık ve yetişmiş insan gücüne verilen önem de artmıştır. Mükemmele ulaşmak için, işimize gösterdiğimiz özeni, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları seçme konusunda da gösteren firmamız, insanla bütünleşen çevreyi yaptığımız iş kadar benimsemiştir.

AYNA İNŞAAT olarak temel felsefemiz, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmete önem veren, eğitimli kadrosu ile yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır.